Funktsionaalsus

Foorumid » Histrodamus

color monitor

29.01.2010 15:40:36

 Kas Histrodamusel on plaanis enda edaspidine täiustamine? Kas sobib pakkuda välja lisavõimalusi?

Jaanus

29.01.2010 17:15:11 | Edasine täiustamine

Tere,

Kõik ettepanekud on teretulnud. Histrodamus on pidevalt arenev keskkond ja plaane tehniliseks täiendamiseks ning arendusteks on mitmeid. Sellegi poolest on kõik uued ideed igati teretulnud.

Terv!

Jaanus

Tiina

04.02.2010 09:13:24 | Lehekülje haaratavus

Lehekülg võiks olla lihtsam ja arusaadavam, et seda saaksid kasutada ka koolilapsed.

Abiks oleks kasvõi ajatelg kus siis erinevad teemad kirjas.

 

Jaanus

04.02.2010 12:49:55 | Histrodamuse lihtsus

Täname ettepaneku eest. Siinkohal on sobilik selgitada, et oleme ise üsna veendunud, et lehekülg peaks juba täna olema üsna sobilik ka koolilastele. Keskkonna kasutamine on süna hästi lahti seletatud Abi alt. Lisaks tuleb peagi ka täiendavalt juhiseid andev ja kasutamise nüansse tutvustav "film". 

Lugude temaatilise jaotuse leiate "Kõik lood" alt (avalehel link "vaata kõiki lugusid"). Selleks, et lugude leidmine veelgi lihtsam oleks, lisame sinnasamasse lähima nädala jooksul lisaks temaatilisele lugude jaotusele ka lugude jaotuse ajastuste kaupa.  

Kui aga sobiva loo või sündmuse leidmine ikkagi keeruline on, siis alati saab kasutada meie suurepärast otsingusüsteemi. Usume, et selle kasutamine ei tohiks kellelegi probleeme valmistada.

 

Kõike ülaltoodut kõrvale jättes oleme sellegipoolest nüüd ja edaspidigi väga tänulikud kõigi mõtete ja ettepanekute eest, kuidas Histrodamust teha pidevalt lihtsamaks, mugavamaks või paremaks. Oleme teadlikud, et ise pikalt selle asja sees olles, võib kohati ära kaduda vägagi vajalik "kõrvalvaataja pilk".

Sestap tänud neile kes on oma ettepanekuid juba teinud ja kõik uued mõtted on vägagi oodatud.

 

 

Terv!

Jaanus

Raul Kübarsepp

02.03.2010 11:53:50 | keelevalik

Hoi!

 

Hetkel on vaikevariandina inglise keel - kui vähegi võimalik paluda, siis ehk annab keelevaliku teha ip-põhjal - Eestist tulijad saavad maakeele, .ru tegelased venekeele ja teised inglise keeele?

 

Parimat soovides,

surra

  • 1