myHistro nüüd eesti ja vene keeles! Head uudised ka Geni kasutajatele

Foorumid » Igaühe Histrodamus / MyHistro

Jaanus

03.02.2012 18:09:00

Meil on hea meel teatada, et Histrodamuse ajalooportaali sõsarkeskkond ja sarnase põhimõtte järgi tehtud Igaühe Histrodamus ehk myHistro (www.myhistro.com) on nüüd kasutatav ka eesti ja vene keeles!

Seni vaid inglisekeelne keskkond on alates 01. veeburar 2012. aastal kasutatav lausa kuues keeles - esindatud on eesti, vene, inglise, portugali, hispaania ja jaapani keeled. Lähimate kuude jooksul on oodata veel mõningate keelte lisandumist.

Teise suurema uudisena peab välja tooma myHistro kasutajatele loodud väga lihtsa võimaluse teha vaid kahe "klikiga" oma Geni keskkonnas asuvast sugupuust myHistro formaadis lugu (st. lugu, mis mängib kaardi ja ajatelje peal ning mille põhjal on saab lihtsalt juurde ehitada nii palju erinevaid uusi lugusid kui kasutaja ise soovib). Esilagu võimalik teha selline Geni-sugupuu lugu umbes 100-st lähimast sugulasest, kuid mõne aja pärast lisandub veel mitmeid uusi võimalusi.

Kindlasti peaksid nimetatud Geni võimalust kasutama need isikud kes on soovinud oma sugupuu lugu näidata ka muudes keskkondades - myHistros tehtud avalikud lood on kõik vistutatavad (ehk virtuaalselt istutatavad - vaste inglise keelsele sõnale embedding) erinevatesse blogidesse või kodulehtedele. Soovitame kindlasti järgi proovida!!!

 

 

  • 1