Võida tasuta iPod Touch! Registreeri ennast www.myhistro.com kasutajaks ja osale loosimises.

Foorumid » Igaühe Histrodamus / MyHistro

Jaanus

06.07.2012 10:45:56

Histrodamuse sõsarkeskkond, myHistro (www.myhistro.com) tähistab oma esimese iPhone/iPod rakenduse valmimist ja loosib välja ühe tuliuue iPod´i iga 500 uue kasutaja kohta. 

Loosimises osalemiseks ei ole vaja teha muud kui minna myHistro avalehele (www.myhistro.com) ja registreerida ennast myHistro kasutajaks. Iga uus kasutaja osaleb automaatselt loosimises. Kõiki registreerunuid ootavad keskkonnas ees ka mõned nõuanded, kuidas oma shansse ja võimalusi loosimisel veelgi parandada.

Võitjad selguvad juuli lõpus!

 

myHistro kasutamine on tasuta ja seda saab teha nii eesti kui ka vene keeles. myHistro võimaldab jäädvustada oma mälestusi või luua interaktiivseid lugusid samal põhimõttel nagu ka Histrodamus - st. lood mängivad kaardil ja ajateljel ning iga sündmuse puhul on samaaegselt näha nii mis juhtus, kus juhtus ja millal juhtus. Iga sündmuse juurde on võimalik lisada video ja piiramatu arv fotosid.

myHistro võimaldab lihtsa vaevaga muuta ka oma Geni sugupuu ülevaatlikuks suguvõsa looks. Selleks on keskkonnas olemas spetsiaalne nupp, millele vajutades ilmub kasutaja myHistro kontole selle suguvsa loo eelvaade (mida igaüks saab vastavalt oma soovidele täiendada või muuta).

Kõiki myHistro avalikke lugusid saab lisada oma kodulehele või blogisse. Selleks on vaja võtta vaid loo mängimise lehel olev vistutamise (virtuaalse istutamise ehk emnbeddimise) kood ning kleepida see oma keskkonda. Lähinädalatel tekib myHistro´sse juurde ka võimalus kõik oma lood muuta ilusateks muusikalise taustaga videoteks (slideshow), mida saab vaadata nii enda arvuti meediapleieris kui ka salvestada plaadi peale.  

 

 

  • 1